Tresnak

Eibarko AEK

Sostoatarren kalea 1, Eibar Gipuzkoa 20600 eibar@aek.org 943 20 13 79

Iruzkindu

Gernikako AEK

Artekale 3, Gernika Bizkaia gernika@aek.org 94 625 35 96

Iruzkindu

Leioako AEK

Luis Libano Bilbao 8, Leioa Bizkaia lamia@aek.org 94 464 60 63

Iruzkindu

Busturialdeko AEK

Elejalde auzoa 43, Forua Bizkaia 48393 forua@aek.org 648 250 172

Iruzkindu

IKA Doneztebe

Rosa Seminario, 6 behea 31740 Doneztebe Tel.948451555 malerreka@ikanet.net

Iruzkindu

IKA Iruñea

Comedias Kalea ,14 31001 Iruñea Tel.948222246 campion@ikanet.net

Iruzkindu

Zarauzko Udal Euskaltegia

Iturribidea 28 20800 Zarautz Tel./Faxa: 943 13 11 53 E-posta: euskaltegia@zarautz.org

Iruzkindu

Hernaniko Udal Euskaltegia

Karobieta 63 (anbulatorio zaharra) 20120 Hernani Tel.: 943 33 18 96 E-posta: euskaltegi@hernani.net

Iruzkindu

Errenteriako Udal Euskaltegia

Mikel Zabaleta, 14 20100 Errenteria Tel.: 943 44 96 80 Faxa: 943 44 96 81 E-posta: euskaltegi@errenteria.net

Iruzkindu

Eibarko Udal Euskaltegia

Portalea. Bista Eder kalea, 10 20600 Eibar Tel.: 943 70 09 12 Faxa: 943 82 00 89 E-posta: euskaltegiaeibar@telefonica.net

Iruzkindu

Bergarako Udal Euskaltegia

Barrenkale, 33. (Irizar jauregia) 20570 Bergara Tel./Faxa: 943 76 44 53 E-postak: berg.eusk@udal.gipuzkoa.net berg.euskudal@euskalnet.net berg.zuzendaria@euskalnet.net Bulego ordutegia Goizez: 08:00-12:30 Arratsaldez: 14:00-17:30 Ostiraletan: 08:00-15:00) Eskola ordutegia: Egun osoan zehar

Iruzkindu

Sestaoko Udal Euskaltegia

Sotera de la Mier, 12 48910 Sestao Tel.: 94 496 09 27 Faxa: 94 472 48 35 E-posta: zuzensest@terra.es

Iruzkindu

Muskizko Udal Euskaltegia

Cendeja, 29 48550 Muskiz Tel.: 94 670 64 11 Faxa: 94 670 72 75 E-posta: irakasleak@teleline.es

Iruzkindu

Galdakaoko Udal Euskaltegia

Muguru, 6 48960 Galdakao Tel./Faxa: 94 456 61 74 E-posta: euskaltegi@oa.galdakao.net

Iruzkindu

Antiguako AEK

Igeldo pasealekua 22, Donostia Gipuzkoa 20008 antigua@aek.org 943 21 80 88

Iruzkindu

Bolintxu AEK

Solobarria 4, Basauri Bizkaia bolintxu@aek.org 94 440 82 64

Iruzkindu

Santurtziko Udal Euskaltegia

Jose Miguel Barandiaran, 12 48980 Santurtzi Tel./Faxa: 94 461 02 15 E-posta: admin@santurtzieus.com

Iruzkindu

Jentilbaso AEK

Escaleras del Kristo 8, Plentzia Bizkaia 48620 jentilbaso@aek.org 94 677 36 07

Iruzkindu

Aixkiria AEK

José Mardones 8, Gasteiz Araba aixkiria@aek.org 945 26 35 40

Iruzkindu

IKA Barañain

Araneko etorbidea, 2 behea 31010 Barañain Tel. 948188325 baranain@ikanet.net

Iruzkindu
  1. 1
  2. 2
  3. 3