Tresnak

Mungiako Udal Euskaltegia

Astiunerako Udal Erakundea Aita Elorriaga, 1 48100 Mungia Tel.: 94 674 02 35 Faxa: 94 615 52 62 E-posta: astiune@astiune.com

Iruzkindu

Getxoko Udal Euskaltegia

Lope de Vega, 12-1. eta 2. 48930 Getxo Tel.: 94 464 62 99 Faxa: 94 464 60 25 E-posta: getxoko-ue@euskalerria.org

Iruzkindu

Etxebarriko Udal Euskaltegia

Bekosolo Parkea, z/g 48450 Etxebarri Tel./Faxa: 94 426 28 02 E-posta: etxebarri@euskalnet.net

Iruzkindu

Basauriko Udal Euskaltegia

Urbi, 33 48970 Basauri Tel.: 94 440 62 17 Faxa: 94 426 17 33 E-posta: udaleuskaltegia@basauri.net

Iruzkindu

Lauaxeta AEK

Iparbide 6, Algorta (Getxo) Bizkaia lauaxeta@aek.org 94 430 47 34

Iruzkindu

Jentilbaso AEK

Escaleras del Kristo 8, Plentzia Bizkaia 48620 jentilbaso@aek.org 94 677 36 07

Iruzkindu

Aixkiria AEK

José Mardones 8, Gasteiz Araba aixkiria@aek.org 945 26 35 40

Iruzkindu

IKA Barañain

Araneko etorbidea, 2 behea 31010 Barañain Tel. 948188325 baranain@ikanet.net

Iruzkindu

IKA atarrabia

Kale Nagusia, 67 (Kultur Etxea) 31610 Atarrabia Tel.948332660 atarrabia@ikanet.net

Iruzkindu

Bermeoko AEK

Atalde 17, Bermeo Bizkaia bermeo@aek.org 609 462 018

Iruzkindu

IKA Mendillorri

Altzuza Kalea, 4 behea 31016 Iruñea

Iruzkindu

Irrintzi AEK

Iztueta 3, Donostia Gipuzkoa 20001 gros@aek.org 943 32 76 11

Iruzkindu

Barakaldoko AEK

San Vicente 11, Barakaldo Bizkaia barakaldo@aek.org 94 437 20 87 www.barakaldoko-aek.blogspot.com

Iruzkindu

Zorrotzako AEK

Zalbidea estarta 7, Bilbo Bizkaia zorrotza@aek.org 94 441 49 20 www.blogak.aek.org/bilbo

Iruzkindu
  1. 1
  2. 2
  3. 3